Asus ROG Strix OLED XG27AQDMES 27" 0.03 ms 2K Pivot 240 Hz OLED Oyuncu Monitörü VS BenQ Zowie XL2566X Plus 24.1" 0.5 ms Full HD 400 Hz Oyuncu Monitörü
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Asus ROG Strix OLED XG27AQDMES 27" 0.03 ms 2K Pivot 240 Hz OLED Oyuncu Monitörü" daha uygun bir tercih. 25.599 TL ile 32.299 TL arasındaki fark 6.700 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.