ASUS ROG Strix XG27ACS 27" 180Hz 1Ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör VS Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör" daha uygun bir tercih. 6.640 TL ile 11.999 TL arasındaki fark 5.359 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.