ASUS ROG Strix XG27ACS 27" 180Hz 1Ms QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör VS Samsung Odyssey G3 LS24DG302EUXUF 24" 1 ms Full HD Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Samsung Odyssey G3 LS24DG302EUXUF 24" 1 ms Full HD Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü" daha uygun bir tercih. 4.420 TL ile 11.999 TL arasındaki fark 7.579 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.