Asus ROG Strix XG27UCG 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü VS Asus TUF Gaming VG27AQML5A 27" 0.3 ms 2K Pivot IPS 300 Hz Oyuncu Monitörü
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Asus TUF Gaming VG27AQML5A 27" 0.3 ms 2K Pivot IPS 300 Hz Oyuncu Monitörü" daha uygun bir tercih. 15.129 TL ile 18.999 TL arasındaki fark 3.870 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.