Asus ROG Strix XG27UCG 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü VS LG UltraWide 34WR55QK-B 34" 5 ms WQHD Curved 100 Hz Monitör
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "LG UltraWide 34WR55QK-B 34" 5 ms WQHD Curved 100 Hz Monitör" daha uygun bir tercih. 13.499 TL ile 31.000 TL arasındaki fark 17.501 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.