Asus ROG Strix XG27UCG 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü VS Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör" daha uygun bir tercih. 6.640 TL ile 31.000 TL arasındaki fark 24.360 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.