Asus TUF Gaming VG27AQML5A 27" 0.3 ms 2K Pivot IPS 300 Hz Oyuncu Monitörü VS Fazeon X27F330UDP 27" 0.2 ms 4K 165 Hz - Full HD 330 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Fazeon X27F330UDP 27" 0.2 ms 4K 165 Hz - Full HD 330 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü" daha uygun bir tercih. 13.999 TL ile 15.129 TL arasındaki fark 1.130 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.