BenQ Zowie XL2566X Plus 24.1" 0.5 ms Full HD 400 Hz Oyuncu Monitörü VS LG UltraWide 34WR55QK-B 34" 5 ms WQHD Curved 100 Hz Monitör
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "LG UltraWide 34WR55QK-B 34" 5 ms WQHD Curved 100 Hz Monitör" daha uygun bir tercih. 13.499 TL ile 32.299 TL arasındaki fark 18.800 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.