KTC H27E6 27" 1 ms 2K Pivot IPS 300 Hz Oyuncu Monitörü VS Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör" daha uygun bir tercih. 6.640 TL ile 10.479 TL arasındaki fark 3.839 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.