LG UltraGear 27GR83Q-B 27" 1 ms 2K Pivot IPS 240 Hz Oyuncu Monitörü VS LG UltraWide 34WR55QK-B 34" 5 ms WQHD Curved 100 Hz Monitör
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "LG UltraWide 34WR55QK-B 34" 5 ms WQHD Curved 100 Hz Monitör" daha uygun bir tercih. 13.499 TL ile 15.268 TL arasındaki fark 1.769 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.