Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör VS MSI PRO MP275Q 27" 1 ms 2K IPS 100 Hz Monitör
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör" daha uygun bir tercih. 6.640 TL ile 6.699 TL arasındaki fark 59 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.