Samsung Essential S3 S39GD LS32D390GAUXUF 32" 4 ms Full HD Curved 100 Hz Monitör VS Samsung Odyssey G3 LS24DG302EUXUF 24" 1 ms Full HD Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Samsung Odyssey G3 LS24DG302EUXUF 24" 1 ms Full HD Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü" daha uygun bir tercih. 4.420 TL ile 6.640 TL arasındaki fark 2.220 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.