Samsung Odyssey G3 LS24DG302EUXUF 24" 1 ms Full HD Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü VS Asus ROG Strix XG27UCG 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Samsung Odyssey G3 LS24DG302EUXUF 24" 1 ms Full HD Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü" daha uygun bir tercih. 4.420 TL ile 31.000 TL arasındaki fark 26.580 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.