Samsung Odyssey G3 LS24DG302EUXUF 24" 1 ms Full HD Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü VS LG UltraWide 34WR55QK-B 34" 5 ms WQHD Curved 100 Hz Monitör
Sonuç
Fiyat avantajı açısından "Samsung Odyssey G3 LS24DG302EUXUF 24" 1 ms Full HD Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü" daha uygun bir tercih. 4.420 TL ile 13.499 TL arasındaki fark 9.079 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.