İndirimli İpek Değirmen Çıtır Leblebi 2 KG - Toplu Alım Gevrek Atıştırmalık VS Leblebi Tozu Unu 1 Kg.

İndirimli karşılaştırmada İpek ile arasında fiyat ve özellik karşılaştırması. Her iki ürün için tüm mağaza tekliflerini ve hangisinin daha avantajlı olduğunu yan yana görün.

Sonuç

Fiyat avantajı açısından "Leblebi Tozu Unu 1 Kg." daha uygun bir tercih. 134 TL ile 500 TL arasındaki fark 366 TL tutarındadır. Mağaza çeşitliliği daha geniş olan ürün genelde daha rekabetçi fiyat sunar.

0 ürün karşılaştırılıyor
Karşılaştır